Подбор тура в любую страну

ESV.kiev.ua - наша партнерская компания в Украине. Подбор и расчет туров любой сложности! 20 лет на туристическом рынке Украины! Переходите на сайт или свяжитесь с нами удобным для Вас способом.

Рассылка ИНТЕРЛЮКС

Раз в неделю будем отправлять Вам подборку лучших предложений на туристическом рынке Украины! Никакого спама! Присоединяйтесь :) 

FACEBOOK

Вартість туру: 580$

Тривалість туру: 6 днів

Дати туру: 19/09/2017, 07/11/2017, 02/12/2017, 03/01/2018, 10/02/2018, 11/03/2018, 02/04/2018, 14/05/2018, 07/06/2018, 10/07/2018

ВАРТІСТЬ ТУРУ АКТУАЛЬНА ЛИШЕ В USD

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1

Зустріч туристів представником туристичного оператора в аеропорту  Бориспіль за три години до вильоту.

Виліт з України. Приліт в Тель-Авів — міжнародний аеропорт Бен — Гуріон.

Зустріч групи представником приймаючої сторони.  Відвідування головного монастиря ордену кармелітів «Стелла Маріс»  Гора Кармель — місце проживання біблійного пророка Іллі.  Також відвідаємо восьме чудо світу — Бахайські Сади. Якщо «висячих садів Семіраміди» вже не можна побачити на власні очі, то Бахайські сади у Хайфі – доступні. Вони розташовані на схилі гори Кармель. Красиві й симетричні з усіх боків, вони є Всесвітнім центром та місцем паломництва прибічників бахаїзму, однієї з наймолодших світових релігій. Це місце, яке в жодному разі не можна пропустити, подорожуючи Ізраїлем. Панорама Хайфи.

Трансфер в готель. Вечеря.

Ночівля.

День 2

Сніданок. Трансфер до Храму Різдва Христового — християнської церкви у Вифлиємі, побудованої над печерою, в якій, згідно з християнською традицією народився Ісус Христос. Це одним із найстаріших безперервно діючих християнських храмів світу, що входить до числа головних християнських святинь Святої Землі і світу в цілому. Далі побачимо Церкву Св. Катерини та Поле пастушків місце  — місце де ангел повідомив пастушкам про Різдво Спасителя.

Переїзд в Єрусалим. Відвідаємо Святині Оливної гори, Гетсиманський сад, церкву «Сльоза Ісуса» (Домінус Флевіт), «Церкву Всіх Націй». Далі по програмі «Патер Ностер» — місце, де Спаситель навчав апостолів головної християнської молитви, і де зібрана колекція текстів «Отче Наш» на 150 мовах народів світу. Наприкінці дня насолодимось прекрасною панорамою Єрусалиму.

Трансфер в готель.

Вечеря.

Ночівля.

День 3

Сніданок.

Віа Долороза (Хресна Дорога). Дорога скорботи — це дорога, по якій Ісус Христос пройшов від місця вироку до страти на Голгофі. Протягом Хресної дороги відбувалися різні події, які зупиняли сумний хід. На сьогоднішній день канонізовано 14 зупинок, кожна з яких відзначена каплицями або церквами. Дев’ять зупинок вказані в Євангеліях, інші побудовані на основі переказів і легенд. За багато століть цей маршрут неодноразово змінювався і зараз Хресна дорога — це лише традиційно сформований маршрут. Суть і духовна сторона цієї традиції — дати відчути віруючим і особисто пережити все те, що випало на долю Ісуса Христа. Останньою зупинкою маршруту буде Храм Гробу Господнього, місце, де було поховано Спасителя, та де Він саме і воскрес.

Ми відвідаємо також Гору Сіон, де знаходиться могила царя Давида та Кімнату Тайної вечері — так звану Сіонську світлицю.

Далі по програмі Дорміціон — місце Успіня Богородиці та  Стіна Плачу — збережена західна стіна Старого міста, залишки першого і другого Єрусалимських храмів, біля яких молився Ісус Христос.

Трансфер в готель.

Вечеря.

Ночівля.

День 4

Сніданок.

Єрусалим.

Екскурсія в дивовижну Галілейську пустелю. Ми на собі відчуємо силу гарячого подиху хамсина.   Відвідини мальовничого та дуже затишного містечка Ейн-Карем — саме тут відбулась біблійна зустріч Діви Марії та Єлизавети.

Пропонуємо відпочинок на Мертвому морі. Усі бажаючі матимуть змогу ппозасмагати на пляжі знаменитого соленого моря, скупатись в лікувальтній воді, або ж просто поніжитись біля басейну відпочинкового центру. Також рекомендуємо відвідати магазин продукції Мертвого моря. Саме тут у Вас буде змога побачити, відчути на собі та купити  лікувальний сувенір з цього прекрасного місця. Представники комплексу проведуть демонстрацію основних лікувальних засобів магазину та проведуть короткий інструктаж з правилами поводження у воді на Мертвому морі. Незабутній відпочинок Вам гарантовано.

Вільний час.

Вечеря.

Ночівля в готелі.

День 5

Сніданок.

Кана Галілейська, де Спаситель сотворив Своє перше чудо – на шлюбній гостині перетворив воду у вино.

Назарет, місто Благовіщеня, де жило Святе Сімейство і де сам Христос жив до початку Свого служіння.  Храм Благовіщеня. Відвідання святих місць в околицях моря Галілейського.

Гора Блаженств, місце проголошення Нагірної проповіді.

Табха (місце чуда примноження хлібів і риб).

«Мінза Крісті» (Церква першості Петра). Капернаум, «Місто Ісуса».

Йордан — місце хрещення. Обмивання у водах Йордану.

Вечеря.

Ночівля.

День 6

Сніданок.

Звільнення номерів готелю.

Тель–Авів – Яффо.  Прогулянка вуличками старого міста. Старовинний порт і церква святого Петра. Оглядова екскурсія Тель-Авівом.

Вільний час, відпочинок на Середземному морі.

Виїзд в аеропорт Бен – Гуріона о 14:00.

 

УМОВИ

ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧАЄ

ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧАЄ

Проживання в готелі 3+*, 4 *

Чайові водієві і гідові, вхідні квитки на екскурсійні об’єкти за програмою, обов’язковий збір — 50$

Харчування (сніданок, вечеря)

Авіа переліт і трансфер автобусом

Екскурсії згідно програми

Супровід представником туристичного оператора + груповий страховий поліс

* Фірма залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій без зменшення загального об’єму.

* Відповідальність за проходження митного і паспортного контролю несе турист особисто.

Туроператор лише забезпечує туриста документами які підтверджують його приналежність до туристичної групи (авіаквитки, страховки, ваучера і т.д.). У разі, якщо служба безпеки аеропорту Бен Гуріон відмовляє туристу у вїздіі, тур оператор не компенсовує вартість туру у жодній його частині.

* Дата вильоту (+ — 1 день )

ВАРТІСТЬ ТУРУ АКТУАЛЬНА ЛИШЕ В USD