Подбор тура в любую страну

ESV.kiev.ua - наша партнерская компания в Украине. Подбор и расчет туров любой сложности! 20 лет на туристическом рынке Украины! Переходите на сайт или свяжитесь с нами удобным для Вас способом.

Рассылка ИНТЕРЛЮКС

Раз в неделю будем отправлять Вам подборку лучших предложений на туристическом рынке Украины! Никакого спама! Присоединяйтесь :) 

FACEBOOK

Вартість туру: 232€

Тривалість туру: 7 днів

Дати туру: 07/10/2017, 21/10/2017, 28/10/2017, 10/11/2017, 01/12/2017, 22/12/2017, 12/01/2018, 10/02/2018, 08/03/2018, 30/03/2018, 20/04/2018, 09/05/2018, 31/05/2018

Обо’язковою умовою бронювання є замовлення екскурсії «Велич королів» (15 євро)*

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1

15:00 — Збір групи на Львівському Залізничному вокзалі.

15:30 — Відправлення в тур.

Нічний переїзд у Берлін.

День 2

Приїзд в Берлін.

Пішохідна оглядова екскурсія містом (10 євро). Берлін – ідеальний туристичний центр. Тут кожна людина може знайти собі розвагу на свій смак та достаток. У цьому місті сплелось безліч культур та традицій – адже дві риси найбільш характерні Берліну, це його багатокультурність, та невисокі ціни. Берлін – місто, яке було розділено між Наддержавами кілька десятиліть, і лише після падіння стіни, це місто отримало єдність, але у єдності зплелись і різні культури, тож тут тепер дуже культурних та етнічних груп. Ви зможете знайти тут і турецький фаст-фуд, і в’єтнамський ринок, і російські бутіки та концерни кубинської музики. Тут Ви знайдете все, крім одноманітності. Берлін – це місто де таємничі куточки відкриті для вас. Ви зможете побачити і величну будівлю Бундестагу, і кафедральний собор,і Бранденбурські ворота. Також можете оглянути залишки берлінської стіни. Берлін нікого не залишає байдужим, адже кожен хто відвідує це місто, потрапляє під його магію – магію столиці великої германської імперії.

Додатково рекомендуємо відвідати факультативні екскурсії:

Музей Пергамон (25 євро /20 євро) – музей у якому зібрано архітектурні пам’ятки старого світу – тут є Пергамський вівтар, ворота з Вавилону, ворота із ринку у Мілеті. Всі ці пам’ятки – оригінальні та незвичні!

Рекомендуємо екскурсію «Вечірній Берлін» (15 євро/5 євро). Взявши участь Ви зможете насолодитись красою головної площі Берліна – площі Потсдармер Платц, також відвідаєте бульваром Зірок та театром у якому нагороджують лауретаів кінофестивалю Берлінаре. А поринувши у глиб історичного центру міста, ви відчуєте себе гостями з інших століть.

Переїзд та ночівля в готелі.

День 3

Сніданок.

Виселення з готелю.

Переїзд в Амстердам.

Дивовижний Амстердам. Місто овіяне міфами, казками та різноманітними історіями. Місто яке хтось ввжає містом розпусти, а хтось вважає культурним та ідейним центром Європи, колискою сучасного мистецтва та живопису. Старовинні вулички, обабіч яких простягаються мальовничі будиночки із дивною та оригінальною архітектурою. Саме ця оригінальність мабуть і приваблює у місто вільних митців – письменників, художників, скульпторів. Особливої атмосфери амстердаму додають і канали що перерізають місто, через які перекидаються вузенькі місточки. Унікальність Амстердаму ще й у тому, що місто розташоване на 3 метри нижче рівня світового океану!

Оглядова екскурсія «Різнобарвний Амстердам» — старі «вигнуті» будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій — вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!

Вільний час.

Рекомендуємо відвідати факультативно:

Прогулянку по мальовничим каналам Амстердама (15€)*. З борту катера місто виглядає ще загадковіше. Ми побачимо «танцюючі будинки», пропливемо по каналах Амстердаму, зайдемо в гавань міського порту … Нам розкажуть як розвивалось і розростався місто протягом століть.

Вечірня екскурсія «Заборонений Амстердам …» (10 євро) — (тільки для дорослих) – прогулянка по найкрасивішій частині міста: колишньому порту. Ми пройдемо по найцікавішому і прихованому від очей звичайних туристів району Червоних ліхтарів та дізнаємося найпотаємніші бажання та секрети місцевих мешканців а також зазирнемо в неймовірні кофішопи та сувенірні крамниці.

Поселення і ночівля в готелі.

День 4

Сніданок.

Виселення з готелю.

Рекомендуємо відвідати екскурсії:

Екскурсія «7 мільйонів квітів у парку Койкенхоф» (25 євро/20 євро) (тільки в період з 23.03. по 21.05) Койкенхоф – історичний парк, наповнений квітучими тюльпанами, гіацинтами, нарцисами і іншими цибулинними рослинами.

Запрошуємо «Стежками Голандії» (20 євро/15 євро). Фольклорне село вітряних млинів – і рибальське селище – Волендам – ​​це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П’ять старовинних вітряків на березі ріки Zaan, немов казкові велетні оберігають дану місцевість  Також ми подивимось, як в сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев’яні черевички – кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Краще сувеніра годі шукати. Далі по маршруту невеличке рибальське селище – Волендам – ​​чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів.  Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший солений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним – старовинними рецептами!

Переїзд на територію Франції. Париж — це місто, яке завжди з тобою … Чому магія цього міста не відпускає і притягує кожного? Можливо, тому, що закохані з усього світу прагнуть відвідати його, щоб посилити і перевірити свої почуття? Можливо, тому, що всі модники озираються на Париж, щоб порівняти свої наряди з паризькими? Або гастрономи готують свої найкращі страви за французькими рецептами?

Рекомендуємо автобусно-пішохідну екскурсію по Парижу «Паризька казка» ( 15 євро). Мабуть все разом — енергія моди, кухні, вина, любові, парфумерії, машин, вулиць і площ Парижу змушує людей приїжджати, зітхати, їхати і знову повертатись сюди. Ми оглянемо острів Сіте, із розташованим на ньому Собором Паризької богоматері, де можливо і зараз блукає тінь Квазимодо Віктора Гюго, палац Правосуддя — місце служби видатного детектива. Відвідаємо і Латинський квартал: Сорбонну – всесвітньовідомий університет. Завітаємо до Люксембургського саду – найпрекраснішого саду у Парижі; побачимо Тріумфальну Арку, відомі на весь світ Єлисейські поля і, звичайно, – вишукану мереживну Ейфелеву вежу. Також оглянемо і Гранд Оперу — один з трьох найкращих театрів світу, який до речі дуже схожий за архітектурою на Львівський оперний театр, адже вони збудовані за проектом одного архітектора… Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

Ввечері Вежа Монпарнас (15 євро) — єдиний хмарочос в межах міста — височить у знаменитому районі Монпарнас. Самі швидкісні ліфти в Європі всього за 38 сек. піднімаються до закритого панорамному простору 56 поверху. Аудіовізуальні та інтерактивні засоби, всілякі фотоматеріали, карти дозволяють ближче познайомитися з історією міста. Тут же можна відпочити в панорамному барі, купити подарунки в сувенірному магазині. Бажаючі можуть піднятися по сходах на панорамний дах, що представляє собою вертолітний майданчик.

Вечірню прогуляну на кораблику по Сені (15 євро)*. Ви зможете відчути романтичну ауру міста, яка панує тут у всьому, а також побачити визначні архутектурні пам’ятки саме з іншого ракурсу.

Поселення та ночівля в готелі.

День 5

Сніданок.

Виселення з готелю.

Рекомендуємо провести час:

Лувр (35 євро/30 євро) – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля …. Монна Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська …

Прогулянка по одному з найвідоміших районів Парижу, легендарному Монмарту (15 євро). Ми матимемо змогу зазирнути у найпотаємніші куточки легендарної вулиці художників та митців, поспілкуватись з ними, або ж придбати сувенір. Дух мистецтва оберігає це місце.

Екскурсія в Версаль (40 євро/35 євро). Королівський Версаль — символ шику, могутності і багатства країни, — столиця Франції протягом 107 років … найбільший палац Європи … каприз молодого Короля Сонця.

Збір групи.

Нічний переїзд в Прагу.

День 6

Приїзд в Прагу.

Пропонуємо вашій увазі оглядову екскурсію «Старе місто» (10 євро). Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський орлой, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Але будьте обережні – Старе місто дуже легко заворожує усіх відвідувачів.

Рекомендуємо вам факультативну пішохідну екскурсію «Велич королів» (15 євро)*, під час якої ви відвідаєте Градчани з їх захоплюючим Празьким градом. Ця подорож дозволить нам уявити насичене пригодами та перемогами життя чеських королів, відчути дух середньовіччя та розгадати таємниці королівського міста. Ми побачимо видатну скарбницю Лоретта та різноманітні палаци празької придворної знаті. Продовжиться екскурсія у Празькому граді, де віками мешкали чеські князі та королі, а нині працює президент країни. Це справжня візитівка Праги, її серце і головна пам’ятка. Ми побачимо базиліку Святого Георгія, закладену ще у XX столітті, готичний шедевр Праги – собор святого Віта, в якому ховали королів і зберігали королівські регалії, браму Матіаша та Королівський сад з літнім палацом королеви Анни. А захоплюючим історіям, пов’язаним з Празьким градом, просто нема кінця.

Рекомендуємо вам факультативну екскурсію «Хмільна Прага» (8 євро+ вх. квиток). Ми відвідаємо найстаріші та найбільш культові пивоварні чеської столиці, яка заслужено рахується пивною Меккою Європи. В нас буде нагода скуштувати найкращі сорти славетного напою: міцні та витримані – для справжніх чоловіків, солодкі та лагідні – для прекрасних жінок. Але й дітлахи не залишаться без уваги, на них чекає приємний сюрприз – безалкогольні пивні лимонади та оригінальний витвір місцевих майстрів – «пивне морозиво»! На нас чекають калейдоскоп незвичних смаків і кольорів, різноманітні міцності і текстури, стародавні рецепти та сучасні винаходи, смачні закуски і цікаві історії.

Ввечері пропонуємо вам узяти участь у факультативній екскурсії «Сяйво старого міста» (25 євро). Протягом двох годин ми будемо милуватися краєвидами нічної Праги з верхньої палуби туристичного корабля, а також насолоджуватися смачною вечерею. Ця річкова подорож пронизана романтикою, наповнена теплою атмосферою і цікавими історіями від місцевого гіда. А шведський стіл від досвідченої команди дозволить Вам відновити сили після насиченого подіями дня. І не забувайте про панорами Празького граду, Малої страни, Нового і Старого міста. Побачити Прагу у намисті нічних вогнів – прекрасне завершення цього чудового дня.

Поселення та ночівля в готелі.

День 7

Сніданок виселення з готелю.

Переїзд в Україну.

Факультативно в залежності від часу проходження маршруту пропонуємо оглядову екскурсії по Кракову (10 євро). Місто побратим рідного Львова. Вас безумовно вразить одночасна схожість та відмінність цих міст! Краків – культурна столиця Польщі. Безумовно у Кракові найвизначніше місце – це Вавель, або Вавельский замок – місто польских королів. Не варто оминату і Площу Ринок, таку схожу на львівську, однак навідміну від Львова, тут збереглась оригінальна будівля Ратуші, з якої щогодини лунає мелодія відомого сурмача,  Безумовно варто завітатиі до Собору Святих Станіслава і Вацлава. Ви дізнаєтесь про історію цього славетного міста, його покровителів, та значення цього міста у житіі Йоана Павла ІІ.

Повернення в Україну приблизно о 23:00

 

УМОВИ

ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧАЄ

ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧАЄ

Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту

Проїзд в громадському транспорті

Проживання в готелях категорії від 3* + сніданки

Оформлення візи + страховий поліс 70 євро

Екскурсії, що входять у вартість програми

Вартість додаткових факультативів + вхідні квитки

Супровід представником туристичного оператора

Особисті витрати

Обо’язковою умовою бронювання є замовлення екскурсії «Велич королів» (15 євро)*

ЗАДАТЬ ВОПРОС


«INTERLUX Ukraine» благодарит Вас за проявленный интерес к туропертару. Наши менеджеры в максимально короткие сроки обработают Ваш вопрос и подготовят полный ответ.

Уточнить все вопросы Вы также можете по нашим многоканальным телефонам: +38 044 337 8464, +38 044 338 8464, +38 044 235 0990 или написав нам на номер +38 050 433 8464 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Также, рекомендуем подписаться на нашу страничку в FACEBOOK, чтобы быть в курсе актуальных предложений и акций.

Пожалуйста подождите

Уточнить всю информацию по туру вы можете воспользовавшись услугой «КНОПКА СВЯЗИ», указав свой номер и нажав на поле «ПЕРЕЗВОНИТЕ». Мы свяжемся с вами в кратчайшие сроки.